Kto sme

Kto sme

Spoločnosť JVB Consulting s.r.o bola založená v roku 2015 a venuje sa jazykovému vzdelávanium najmä anglickému jazyku v zmysle tlmočenia, odborných prekladov ako aj sprostredkovaniu štúdia angličtiny priamo vo Veľkej Británií. JVB Consulting je aktuálne oficiálnym zástupcom popredných jazykových škôl v Anglicku a v Nemecku.

 

Jazyková škola Wimbledon School of English patrí podľa hodnotenia British Council spomedzi viac ako 500 hodnotených škôl do TOP 10 najkvalitnejších jazykových škôl vo Veľkej Británií. Posledných 15 rokov sa naustále umiestňuje v prvej trojke najlepších jazyových škôl v Británií. Wimbledon School of English (WSE) je škola v prekrásnom prostredí Londýnskej štvrte WIMBLEDON. Na základe výsledkov inšpekcie British Council v El Gazette je tiež hodnotená ako najlepšia škola v UK pre študentov angličtiny ako cudzieho jazyka. 

 
Pandémia Covid-19 v roku 2020 zmenila školu na jazykovú online výučbu a v prezenčnej forme začala znova v roku 2021. Od roku 2022 plánuje nanovo otvoriť aj detské letné jazykové kurzy angličtiny v ikonickej škole Lord Wandsworth College, ktorá sa nachádza v malej dedinke Long Sutton na severnej hranici Hampshire/Surrey (cca 1h autom od Wimbledonu).
WSE pristupuje ku každému študentovi individuálne a pripraví kurz šitý na mieru, jeho konkrétne potreby a predstavy. Komorná atmosféra našich jazykových škôl napomáha, aby sa každý študent cítil výnimočný.
 
Od roku 2019 je JVBC aj zástupcom nemeckej jazykovej školy DID.de - Deutsch Institut, ktorá ponúka jazykové kurzy v Nemecku a v Rakúsku.
 
Náš tím:
  • Ing. Jana Vanková Barancová - konateľ (vpravo)
  • Zuzana Melicheríková MBA (vľavo)